Pöpüler Yazılar

Korsan Pusula

2016-09-27

Climb Racing

2016-09-27

Ball Fight X

2016-09-27

Bildiğiniz üzere Korsan Pusula oyunumuz için uzun süredir çalışıyorduk fakat gerekli bağış miktarını toplayamadığımız için bir süre ara vermek zorunda kaldık bizde bu süreçte daha öncede projeler bölümünde duyurusunu yaptığımız online mobil araba oyunumuzun çalışmalarına başladık.

Oyunumuzun konusuna gelecek olursak herkes dağa tırmanış oyunlarını bilir veya oynanışını görmüştür biz bu oyunumuzu online dağa tırmanış şeklinde geliştirmeye başladık, rütbenize göre 5 veya 10 kişilik yarışlara katılabilecek ve çevrimiçi diğer rakipleriniz ile yarışabileceksiniz.

Oyundaki rütbeler kazandığınız ve kaybettiğiniz oyunlara, oyundaki derecelerinize yani yarışı kaçıncı bitirdiğinize bağlı olarak rütbe yükselebilir veya rütbe düşebilirsiniz.Bu tamamen yarışı kazanmanıza ve ilk 3 e girmenize bağlı olarak her yarış sonunda size belli görünmez bir rütbe puanı verilir yani rütbe atlamak ve rütbe düşmek tamamen sizin performansınıza bağlı olacak.

Oyunda geliştirmeler olacak marketten aldığınız arabalar üzerinde geliştirmeler yapabilecek yeni lastikler, motorlar, air sistemler, suspansiyonlar vs gibi özellikler ekleyebileceksiniz.Ayrıca yeni aldığınız ve eski arabalarınız bir garajda duracak ve istediğiniz zaman bunları istediğiniz türden seçip oyunlara katılabileceksiniz.

Oyunlarda 3 farklı yarış türü olacağını şimdiden tahmin ediyoruz çünkü daha tam karar vermedik muhtemelen;

  • Normal Sınıf
  • Monster Sınıf
  • Speed Sınıf

Olması tahmin ediliyor yani siz 3 farklı yarış türünde arabanızı seçip oyuna giriş yapacaksınız ve seçtiğiniz türe göre arabalar ile yarışacaksınız.

Oyunumuzun başından bir kare, grafiksel olarak çok eskikleri var fakat boyut olarak ve oynanış olarak bu şekilde olacağını söyleyebiliriz.

Oyunumuzun henüz network kısmı tamamlanmadı ve yazılımsal olarakda eksikleri mevcut, bir çıkış tarihi vermek çok zor fakat çok uzun bir süre sürmeyeceğini söyleyebiliriz, beta sürümüne yaklaştığımızda sizlere duyurusunu yapacağız.

- Güncelleme 11.02.2016 -

Oyunumuz yayınlandı.Google Play üzerinden indirip oynayabilirsiniz.