Pöpüler Yazılar

Korsan Pusula

2016-09-27

Climb Racing

2016-09-27

Ball Fight X

2016-09-27

Oyunlarımız için genel olarak kazancımızı reklamlardan sağlıyorduk fakat artık reklam gelirleri çok düştüğü için ve şuan bulunan oyunlarımız diğital ürün satışı gerektirdiği için payment sistemini tamamen bitirip oyunlarımıza entegre etmeye karar verdik.


Payment sistemine oyunların premium marketlerine girerek erişebilirsiniz.Şuan için ödeme kanallarımızın sayısı az çünkü diğital ürün pazarında çok yeniyiz ve ödeme kanallarının çeşitliliğini arttırmamız için bize biraz zaman gerekecek gibi görünüyor.
Peki şuan hangi ödeme kanallarını destekliyoruz ?

  • Havale/EFT/ATM
  • E-Pin

*Payment sisteminde ödeme yapmak isteyen birisi bizim Kullanım Sözleşmemizi, Künye ve Gizlilik Sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.


Ödeme sistemlerimiz siz ödemeyi yaptığınızda 3 kere sistemde loglanarak oyuncuya verilir.Yani şöyle açıklamamız gerekirse siz ödemeyi yaptığınız ve ödeme bize ulaştığında ürünün hesabınıza eklendiğinin kanıtlanması için farklı sistemlerde 3 kere bunun kaydı tutulur.Bunun yapılmasında ki sebep olası bir sorun durumunda oyunucuyu mağdur etmemek ve oyuncunun ödeme sorununa daha hızlı çözüm üretebilmemizden kaynaklanmaktadır.